FEINFEIN | Jewelry is personal
Zamknij

Twoje konto

Wprowadź swój adres e-mail oraz hasło aby uzyskać dostęp do swojego konta.

Zapomniałeś hasła?

Zapomniałeś swojego hasła?

Podaj adres e-mail, którego używasz podczas logowania. Na wskazany adres otrzymasz link umożliwiający zmianę hasła.

Register now

Wypełnij formularz rejestracji lub zaloguj się poprzez Facebook. Proces rejestracji jest szybki i prosty. Dołącz do nas i pozostań w kontakcie z FEINFEIN.

Praca

Sales Administrative Assistant / Asystent ds. Administracji Sprzedaży

Miejsce pracy: Gliwice / Nr ref.: Praca/2/2017

Make your mamma proud & work with us! W FEINFEIN z dumą pracujemy dla Klientów polskich i zagranicznych, tworząc nowoczesną, personalizowaną biżuterię i akcesoria męskie ze srebra. Naszym celem jest bycie liderem w kategorii najwyższej jakości, niestandardowych dodatków dla mężczyzn. Tworzymy kameralny, kreatywny zespół, który powiększamy wraz z rozwojem Marki. Jeżeli marzy Ci się praca z ciekawą perspektywą rozwoju, śmiało aplikuj i dołącz do naszego zespołu:

Zadania, które Ci powierzymy:

- bieżąca obsługa plarform sprzedażowych (Polska / Europa / USA / Kanada / Australia / Azja) – wsparcie i rozwój sprzedaży detalicznej: dodawanie produktów, tworzenie opisów przedmiotów, słów kluczowych, promowanie produktów, itp.;

- kontakt z klientami polskimi i zagranicznymi (w języku angielskim) – odpowiadanie na zapytania, potwierdzanie i ustalanie szczegółów zamówienia, informowanie o przebiegu procesu realizacji zamówienia;

- wsparie przy promocji marki w kanałach social media – redagowanie wpisów i planowanie aktywności na Facebook'u i Instagramie;

- administracja i obsługa logistyczna zamówień: przygotowywanie zamówień do wysyłki (sporządzadnie dokumentów do odprawy celnej, generowanie listów przewozowych, pakowanie biżuterii);

- globalny research nowych kanałów dystrybucji i sprzedaży.

Cechy i umiejętności niezbędne na stanowisku:

- dobra znajomość języka angielskiego – w szczególności w piśmie, mile widziana znajomość języka niemieckiego;

- umiejętność swobodnej komunikacji z klientami w formie pisemnej i telefonicznej;

- swoboda poruszania się po Internecie, ze szczególnym uwzględnieniem platform social media (Facebook, Instagram) oraz wyszukiwarki Google;

- wyśmienita organizacja pracy, uporządkownie i systematyczność;

- otwartość umysłu, bystrość i chłonność wiedzy;

- energiczność i entuzjazm w działaniu;

- pomysłowość i proaktywność;

- samodzielność.

Co mamy do zaoferowania:

- pełnoetatowe zatrudnienie w młodej, dynamicznie rozwijającej się Firmie, działającej na skalę międzynarodową;

- możliwość awansu i rozwoju w kierunku sprzedaży B2B;

- finansowanie nauki języka angielskiego;

- przyjazne i kameralne miejsce pracy;

- niezbędne narzędzia pracy;

- okres wdrożenia i wprowadzenia we wszystkie zagadnienia związane ze stanowiskiem pracy.

Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane. Mile widziane osoby zarejestrowane w Urzędzie Pracy. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij do nas swoje CV i list motywacyjny na adres:: jobs@feinfein.com (prosimy o podanie nr referencyjnego w temacie wiadomości).

W dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Ogólne zapytania i informacje

hello@feinfein.com

Kontakt dla prasy

press@feinfein.com
+48 600 102 330

Współpraca i zapytania ofertowe

sales@feinfein.com
+48 602 216 580

Praca

jobs@feinfein.com Powrót do góry