fine men’s accessories

Register now

Fill in registration form or use Facebook Connect. Manage the checkout process quick and easy. Join us and stay in touch with FEINFEIN.

Praca

Sales Administrative Assistant / Asystent ds. Administracji Sprzedaży

Miejsce pracy: Gliwice / Nr ref.: Praca/2/2017

Make your mamma proud & work with us! W FEINFEIN z dumą pracujemy dla Klientów polskich i zagranicznych, tworząc nowoczesną, personalizowanąbiżuterię i akcesoria męskie ze srebra. Naszym celem jest bycie liderem w kategorii najwyższej jakości,niestandardowych dodatków dla mężczyzn. Tworzymy kameralny, kreatywny zespół, który powiększamy wraz zrozwojem Marki. Jeżeli marzy Ci się praca z ciekawą perspektywą rozwoju, śmiało aplikuj i dołącz do naszego zespołu:

Zadania, które Ci powierzymy:

- bieżąca obsługa plarform sprzedażowych (Polska / Europa / USA / Kanada / Australia / Azja) – wsparcie i rozwój sprzedaży detalicznej: dodawanie produktów, tworzenie opisów przedmiotów, słów kluczowych, promowanie produktów, itp.;

- kontakt z klientami polskimi i zagranicznymi (w języku angielskim) – odpowiadanie na zapytania, potwierdzanie i ustalanie szczegółów zamówienia, informowanie o przebiegu procesu realizacji zamówienia;

- wsparie przy promocji marki w kanałach social media – redagowanie wpisów i planowanie aktywności na Facebook'u i Instagramie;

- administracja i obsługa logistyczna zamówień: przygotowywanie zamówień do wysyłki (sporządzadnie dokumentów do odprawy celnej, generowanie listów przewozowych, pakowanie biżuterii);

- globalny research nowych kanałów dystrybucji i sprzedaży.

Cechy i umiejętności niezbędne na stanowisku:

- dobra znajomość języka angielskiego – w szczególności w piśmie, mile widziana znajomość języka niemieckiego;

- umiejętność swobodnej komunikacji z klientami w formie pisemnej i telefonicznej;

- swoboda poruszania się po Internecie, ze szczególnym uwzględnieniem platform social media (Facebook, Instagram) oraz wyszukiwarki Google;

- wyśmienita organizacja pracy, uporządkownie i systematyczność;

- otwartość umysłu, bystrość i chłonność wiedzy;

- energiczność i entuzjazm w działaniu;

- pomysłowość i proaktywność;

- samodzielność.

Co mamy do zaoferowania:

- pełnoetatowe zatrudnienie w młodej, dynamicznie rozwijającej się Firmie, działającej na skalę międzynarodową;

- możliwość awansu i rozwoju w kierunku sprzedaży B2B;

- finansowanie nauki języka angielskiego;

- przyjazne i kameralne miejsce pracy;

- niezbędne narzędzia pracy;

- okres wdrożenia i wprowadzenia we wszystkie zagadnienia związane ze stanowiskiem pracy.

Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane. Mile widziane osoby zarejestrowane w Urzędzie Pracy. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij do nas swoje CV i list motywacyjny na adres:: jobs@feinfein.com (prosimy o podanie nr referencyjnego w temacie wiadomości).

W dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.