Cookies policy

Our site uses cookies. We use them for statistical purposes and to adapt website to individual needs of our users. Find out more in our Privacy Policy

Close
fine men’s accessories

Register now

Fill in registration form or use Facebook Connect. Manage the checkout process quick and easy. Join us and stay in touch with FEINFEIN.

Płatności i zamówienia

1. METODY PŁATNOŚCI

Płatności za zakupy dokonane w butiku feinfein.com można dokonać wybierając jedną z trzech dostępnych metod. Każda z nich jest bezpieczną i pewną formą uiszczenia zapłaty za zakupioną biżuterię.

--- PAYPAL --- Wybierając ten rodzaj płatności, zapłaty dokonuje się bezpośrednio po złożeniu zamówienia. System przekierowuje Klienta do systemu płatności PayPal, gdzie automatycznie generowane są szczegóły płatności.

--- PRZELEW BANKOWY --- Wybierając tą formę płatności, Klient zostaje poinformowany o szczegółach płatności w podsumowaniu zamówienia oraz poproszony o dokonanie przelewu na wskazany numer konta. Zamówienia, za które płatność nie zostanie zaksięgowana w terminie 4 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia, zostają automatycznie anulowane w systemie.

Dane do płatności:

IDEA Bank: PL 42 1950 0001 2006 0528 3307 0002

FEINFEIN Tomasz Woźniak
ul. Bożonarodzeniowa 14a
44-105 Gliwice
POLSKA

--- ZA POBRANIEM --- Ta forma płatności dostępna jest na etapie składania zamówienia, przy wyborze formy doręczenia (Poczta Polska (za pobraniem) // Kurier DHL (za pobraniem).

2. REALIZACJA I WYSYŁKA ZAMÓWIEŃ

Wysyłka zakupów dokonanych w butiku feinfein.com następuje w terminie 2-3 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności na koncie bankowym lub w systemie PayPal. Jeżeli z określonych powodów, termin realizacji ulegnie wydłużeniu, Klient, który dokonał zakupu, zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie poprzez wiadomość e-mail.

Termin realizacji może ulec wydłużeniu w przypadku zamówień indywidualnych, wykonywanych na specjalne zamówienie. W takiej sytuacji wszystkie szczegóły są każdorazowo ustalane z Klientem, jednak przeciętny czas realizacji zamówień specjalnych nie przekracza 4-5 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności.

Zamówienia wysyłane są z terenu Polski. Klient składając zamówienie wybiera jedną z dwóch dostępnych form wysyłki.

1. Przesyłka polecona priorytetowa Poczty Polskiej (przesyłka rejestrowana z numerem śledzenia)

– 1-2 dni robocze / dostawa na terenie kraju

– 7 dni / dostawa do wybranego kraju europejskiego

– 10-12 dni / dostawa do Stanów Zjednoczonych lub Kanady

– 13-16 dni / dostawa do pozostałych krajów (Australia, Nowa Zelandia, inne)

2. Przesyłka kurierska DHL na terenie Polski

– deklarowany okres doręczenia dla przesyłek krajowych wynosi 1 dzień roboczy.

3. Przesyłka kurierska UPS Express (Europa / Świat)

– deklarowany okres doręczenia dla przesyłek na terenie Europy – 1-3 dni roboczych.

– deklarowany okres doręczenia dla przesyłek do USA / Kanada - 2-3 dni robocze

- inne kraje - 2-4 dni robocze