Cookies policy

Our site uses cookies. We use them for statistical purposes and to adapt website to individual needs of our users. Find out more in our Privacy Policy

Close
fine men’s accessories
Register now

Fill in registration form or use Facebook Connect. Manage the checkout process quick and easy. Join us and stay in touch with FEINFEIN.

Płatności i zamówienia

METODY PŁATNOŚCI

Płatności za zakupy dokonane w sklepie FEINFEIN można dokonać wybierając jedną z dostępnych metod:

1. DOTPAY: wybierając tą formę, otrzymasz możliwość bezpiecznej i najszerszej oferty płatności natychmiastowej, z wyborem dogodnej dla Ciebie metody, np. przelewu natychmiastowego, karty kredytowej lub Blika. Twoja płatność zostanie zaksięgowana natychmiast po złożeniu zamówienia.

Więcej o szybkich płatnościach: https://www.dotpay.pl

2. PAYPAL: wybierając ten rodzaj płatności, zapłaty dokonuje się bezpośrednio po złożeniu zamówienia. System przekieruje Cię do systemu płatności PayPal, gdzie automatycznie generowane są szczegóły płatności.

Więcej o PayPal: https://www.paypal.com

3. PRZELEW BANKOWY: wybierając tą formę płatności, otrzymasz szczegóły płatności w podsumowaniu zamówienia, w którym poprosimy Cię o dokonanie przelewu na wskazany numer konta. Zamówienia, za które płatność nie zostanie zaksięgowana w terminie 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia, są automatycznie anulowane w systemie.

Dane konta do płatności w PLN:

Bank Pekao: 42 1950 0001 2006 0528 3307 0002

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

1. Wszystkie produkty oferowane w sklepie FEINFEIN wykonywane są NA ZAMÓWIENIE. Nie prowadzimy stanów magazynowych. Wysyłka produktów następuje w możliwie jak najszybszym terminie, zwykle w około 5-7 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności. Okres wydłużonego czasu realizacji - do 14 dni roboczych dotyczy miesięcy listopad - grudzień, w których z uwagi na dużą liczbę zamówień przedświątecznych szybkie wykonanie produktów nie zawsze jest możliwe. 

2. Jeżeli zależy Ci na konkretnym terminie dostawy, prosimy o kontakt mailowy - hello@feinfein.com lub telefoniczny - 600 102 330 / 602 216 580 w celu ustalenia możliwości realizacji i doręczenia przed oczekiwaną datą. Jeśli tylko mamy taką możliwość, staramy się dopasować do Twoich potrzeb.

3. Termin realizacji może ulec dodatkowemu wydłużeniu w przypadku zamówień w pełni indywidualnych, wykonywanych na specjalne zamówienie (bespoke). W takiej sytuacji wszystkie szczegóły każdorazowo ustalamy mailowo lub telefonicznie.

WYSYŁKA ZAMÓWIEŃ

Zamówienia wysyłamy z Polski. Miastem nadania są Gliwice. Składając zamówienie zostaniesz poproszony o wybór jednej z dostępnych form wysyłki:

1. Przesyłka kurierska DHL - 25 PLN

– 1-2 dni robocze / deklarowany czas dostawy dla przesyłek krajowych

2. Paczkomat - 12 PLN

– 2 dni roboczy / deklarowany czas dostawy dla przesyłek krajowych

3. Przesyłka POCZTEX 48 - 14 PLN

- 2-3 dni robocze / deklarowany czas dostawy na terenie kraju

4. Przesyłka kurierska UPS Express (Europa / Świat) - cena w zależności od kraju wysyłki

– 1-2 dni robocze / deklarowany czas dostawy dla przesyłek na terenie Europy.

– 2-3 dni robocze / deklarowany czas dostawy dla przesyłek do USA / Kanady / Azji

– 3-5 dni roboczych / deklarowany czas dostawy dla przesyłek do Australii

Cena wysyłki uzależniona jest od wybranej usługi i widoczna jest przy podsumowaniu zamówienia. Jeśli czas doręczenia ma dla Ciebie wysoki priorytet, pamiętaj aby wybrać najszybszą opcję, jaką jest kurier DHL, według naszych statystyk w 98% doręczany z dnia na dzień.