Cookies policy

Our site uses cookies. We use them for statistical purposes and to adapt website to individual needs of our users. Find out more in our Privacy Policy

Close
fine men’s accessories
Register now

Fill in registration form or use Facebook Connect. Manage the checkout process quick and easy. Join us and stay in touch with FEINFEIN.

Obsługa klienta

OBSŁUGA KLIENTA

Jedną z naszych naczelnych wartości jest indywidualne podejście do odbiorców. Indywidualnie odpowiadamy na wszelkie zapytania i staramy się rozjaśnić wielość opcji personalizacji :-)

Numery telefonu, pod którymi otrzymasz merytoryczne informacje o naszej ofercie to +48 600 102 330 (Tomek) oraz +48 602 216 580 (Marysia). W przypadku pytań związanych z produktami lub z zamówieniem, zachęcamy także do wysłania e-maila na adres: hello@feinfein.com

POLITYKA ZWROTÓW

Nie mamy dużego doświadczenia ze zwrotami i szalenie rzadko uruchamiamy tą procedurę. Co nie zmienia faktu, że zwrot zakupionego u nas przedmiotu jest możliwy w terminie 14 dni od dnia doręczenia przesyłki. Pamiętaj jednak, że zgodnie z regulaminem, przedmiotem zwrotu może być tylko taki wzór, który nie posiada cech spersonalizowanych (takich, jak np.: indywidualny grawer, inicjały, motyw wykonany wg projektu). 

W przypadku biżuterii z indywidualną personalizacją lub zamówień specjalnych, wykonywanych na podstawie indywidualnych ustaleń, zwroty nie mogą być przez nas akceptowane, z uwagi na brak dalszej możliwości sprzedaży takiego wytworu. 

Jeżeli z dowolnych przyczyn zdecydujesz o dokonaniu zwrotu, prosimy o wcześniejszy kontakt pod adresem: hello@feinfein.com, w celu zainicjowania procesu i ustalenia szczegółów.

Aby dokonanie zwrotu było możliwe, konieczne jest zachowanie podstawowych zasad obowiązujących w przypadku zwrotu towarów – biżuteria musi pozostać w oryginalnym pudełku i nie może nosić śladów użytkowania. 

Środki finansowe za zwrócony przedmiot zostaną zwrócone na wskazany numer konta. Więcej informacji dotyczących zwrotów znajduje się w Regulaminie.