Cookies policy

Our site uses cookies. We use them for statistical purposes and to adapt website to individual needs of our users. Find out more in our Privacy Policy

Close
fine men’s accessories
Register now

Fill in registration form or use Facebook Connect. Manage the checkout process quick and easy. Join us and stay in touch with FEINFEIN.

Obsługa klienta

OBSŁUGA KLIENTA

Oferując możliwość zakupu biżuterii w sklepie FEINFEIN, zapewniamy, że Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. W FEINFEIN dbamy, aby najwyższa jakość była rozpoznawalną cechą zarówno tworzonej biżuterii oraz by charakteryzowała wszystkie aspekty naszej działalności i usług.

Nasza oferta jest szeroka i daje wiele możliwości personalizacji produktów, co może budzić wątpliwości lub pytania dla osób po raz pierwszych zapoznających się z naszą marką. Dlatego, w przypadku jakichkolwiek niejasności związanych z produktami lub z zamówieniem, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami: +48 600 102 330 / +48 602 216 580 lub e-mailowego pod adresem: hello@feinfein.com

POLITYKA ZWROTÓW

Zwrot biżuterii zakupionej w sklepie FEINFEIN jest możliwy w terminie 14 dni od dnia doręczenia przesyłki. Przedmiotem zwrotu może być tylko taki wzór, który nie posiada cech spersonalizowanych (takich, jak np.: indywidualny grawer, inicjały, motyw wykonany wg projektu).

Jeżeli z dowolnych przyczyn zdecydujesz o dokonaniu zwrotu przedmiotu, prosimy o wcześniejszy kontakt e-mailowy pod adresem: hello@feinfein.com, w celu zainicjowania procesu zwrotu i ustalenia szczegółów.

Aby dokonanie zwrotu było możliwe, konieczne jest zachowanie podstawowych zasad obowiązujących w przypadku zwrotu towarów – biżuteria musi pozostać w oryginalnym pudełku i nie może nosić śladów użytkowania. 

W przypadku biżuterii z indywidualną personalizacją lub zamówień specjalnych, wykonywanych na podstawie indywidualnych ustaleń, możliwość zwrotu nie przysługuje. 

Środki finansowe za zwrócony przedmiot zostaną zwrócone w formie, którą ustalimy w toku procesu zwrotu. Więcej informacji dotyczących zwrotów znajduje się w Regulaminie.