Cookies policy

Our site uses cookies. We use them for statistical purposes and to adapt website to individual needs of our users. Find out more in our Privacy Policy

Close
fine men’s accessories

Register now

Fill in registration form or use Facebook Connect. Manage the checkout process quick and easy. Join us and stay in touch with FEINFEIN.

Obsługa klienta

OBSŁUGA KLIENTA

Oferując Państwu możliwość zakupu biżuterii w butiku feinfein.com, zapewniamy, że zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze. W FEINFEIN dbamy, aby najwyższa jakość była rozpoznawalną cechą zarówno tworzonej biżuterii oraz by charakteryzowała wszystkie aspekty działalności marki i usługi świadczone dla Klientów na całym świecie. W przypadku jakichkolwiek pytań lub niejasności związanych z Państwa zamówieniami, zachęcamy do kontaktu e-mailowego pod adresem: hello@feinfein.com lub telefonicznego pod numerami: +48 600 102 330 / +48 602 216 580.

POLITYKA ZWROTÓW

Istnieje możliwość zwrotu biżuterii zakupionej w butiku feinfein.com w terminie 14 dni od dnia doręczenia przesyłki. Jeżeli z dowolnych przyczyn Klient zdecyduje o dokonaniu zwrotu przedmiotu, proszony jest o wcześniejszy kontakt e-mailowy pod adresem: hello@feinfein.com, w celu zainicjowania procesu zwrotu.

Aby dokonanie zwrotu było możliwe, konieczne jest zachowanie podstawowych zasad obowiązujących w przypadku zwrotu towarów – biżuteria musi pozostać w oryginalnym pudełku i nie może nosić śladów użytkowania.

W przypadku biżuterii z indywidualną personalizacją lub zamówień specjalnych, wykonywanych na podstawie indywidualnych ustaleń z Klientem, możliwość zwrotu zakupu nie przysługuje.

Środki finansowe za zwrócony przedmiot zostaną zwrócone w tej samej formie, w której Klient dokonał płatności. Zwrotowi nie podlegają koszty przesyłki.
Więcej informacji dotyczących zwrotów znajduje się w Regulaminie.